Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: About
ca: Detalls
