Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Test
bg: Тест

en: Label
bg: Заглавие

en: Mode
bg: Режим

en: Live
bg: Живот
