Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Test
he: בדיקה

en: Label
he: תווית

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Denmark
he: דנמרק

en: Finland
he: פינלנד

en: Norway
he: נורבגיה

en: Live
he: חי

en: Machine name
he: שם מכונה
