Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Test
is: Prófa

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Mode
is: Hamur

en: Denmark
is: Danmörk

en: Finland
is: Finnland

en: Norway
is: Noregur
