Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Test
ka: ტესტი

en: Label
ka: სათაური

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Denmark
ka: დანია

en: Finland
ka: ფინეთი

en: Norway
ka: ნორვეგია
