Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Mode
nl: Modus

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Machine name
nl: Systeemnaam
