Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Test
ar: الاختبار

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mode
ar: النمط

en: Denmark
ar: الدانمارك

en: Finland
ar: فنلندا

en: Norway
ar: النرويج

en: Live
ar: مباشر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
