Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Test
ast: Preba

en: Label
ast: Etiqueta

en: Mode
ast: Mou

en: Denmark
ast: Dinamarca

en: Finland
ast: Finlandia

en: Norway
ast: Noruega
