Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: ID
az: İD

en: Mode
az: Rejim

en: Denmark
az: Danimarka

en: Finland
az: Finlandiya

en: Norway
az: Norveç

en: Live
az: Canlı

en: Machine name
az: Maşın adı
