Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Test
be: Тэст

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mode
be: Лад

en: Denmark
be: Данія

en: Finland
be: Фінляндыя

en: Norway
be: Нарвегія

en: Machine name
be: Машынная назва
