Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Mode
bn: মোড

en: Finland
bn: ফিনল্যান্ড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
