Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Denmark
bo: ཏེན་མག

en: Finland
bo: ཧྥིན་ལན།

en: Norway
bo: ནོར་ཝེ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
