Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Test
ca: Prova

en: Label
ca: Etiqueta

en: Denmark
ca: Dinamarca

en: Finland
ca: Finlàndia

en: Norway
ca: Noruega

en: Live
ca: En viu

en: Machine name
ca: Nom-màquina
