Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Mode
cy: Modd

en: Denmark
cy: Denmarc

en: Finland
cy: y Ffindir

en: Norway
cy: Norwy
