Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Client ID
da: Klient ID

en: Mode
da: Tilstand

en: Denmark
da: Danmark

en: Norway
da: Norge

en: Live
da: Eksisterende

en: Machine name
da: Internt navn
