Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Label
de: Beschriftung

en: Client ID
de: Client-ID

en: Mode
de: Modus

en: Denmark
de: Dänemark

en: Finland
de: Finnland

en: Norway
de: Norwegen

en: Machine name
de: Systemname
