Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Denmark
el: Δανία

en: Finland
el: Φινλανδία

en: Norway
el: Νορβηγία

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
