Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Mode
et: Viis

en: Denmark
et: Taani

en: Finland
et: Soome

en: Norway
et: Norra

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
