Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Test
fi: Testi

en: Label
fi: Tunnus

en: Mode
fi: Tila

en: Denmark
fi: Tanska

en: Finland
fi: Suomi

en: Norway
fi: Norja

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
