Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Test
fr: Tester

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Denmark
fr: Danemark

en: Finland
fr: Finlande

en: Norway
fr: Norvège

en: Live
fr: En direct

en: Machine name
fr: Nom système
