Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Denmark
de: Dänemark

en: Finland
de: Finnland

en: Norway
de: Norwege
