Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Finland
gu: ફિનલેન્ડ
