Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Mode
hi: प्रकार

en: Denmark
hi: डेनमार्क

en: Finland
hi: फिनलैंड

en: Norway
hi: नॉर्वे

en: Machine name
hi: मशीन नाम
