Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Mode
hr: Režim

en: Denmark
hr: Danska

en: Finland
hr: Finska

en: Norway
hr: Norveška

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
