Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Test
hu: Teszt

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Mode
hu: Mód

en: Denmark
hu: Dánia

en: Finland
hu: Finnország

en: Norway
hu: Norvégia

en: Live
hu: Élő

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Contrib
hu: Közösségi
