Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Finland
hy: Ֆինլանդիա

en: Norway
hy: Նորվեգիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
