Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Test
id: uji

en: Client ID
id: ID Klien

en: Finland
id: Finlandia

en: Norway
id: Norwegia

en: Live
id: Langsung

en: Machine name
id: Nama mesin
