Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Mode
it: Modalità

en: Denmark
it: Danimarca

en: Finland
it: Finlandia

en: Norway
it: Norvegia

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
