Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Test
ja: テスト

en: Label
ja: ラベル

en: Mode
ja: モード

en: Denmark
ja: デンマーク

en: Finland
ja: フィンランド

en: Norway
ja: ノルウェー

en: Live
ja: ライブ

en: Machine name
ja: システム内部名称
