Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Test
jv: Ujian

en: Label
jv: Judul

en: Norway
jv: Norwegia

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
