Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Test
kk: Тест

en: Label
kk: Атауы

en: Mode
kk: күй
