Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Label
km: ស្លាក

en: Mode
km: របៀប​

en: Denmark
km: ដាណឺម៉ាក

en: Finland
km: ហ្វាំងឡង់

en: Norway
km: ន័រវែស

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
