Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Denmark
kn: ಡೆನ್ಮಾರ್ಕ

en: Finland
kn: ಫಿನ್-ಲ್ಯಾಂಡ್

en: Norway
kn: ನಾರ್ವೆ
