Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Test
lt: Testas

en: Label
lt: Etiketė

en: Mode
lt: Būdas

en: Denmark
lt: Danija

en: Finland
lt: Suomija

en: Norway
lt: Norvegija

en: Live
lt: Gyva

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
