Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Denmark
ml: ഡെന്മാര്‍ക്ക്‌

en: Finland
ml: ഫിന്‍ലന്‍ഡ്‌
