Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Test
fa: آزمایش

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Mode
fa: سبک

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Finland
fa: فنلاند

en: Norway
fa: نروژ

en: Machine name
fa: نام دستگاه
