Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Test
ru: Тест

en: Label
ru: Метка

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Mode
ru: Режим

en: Denmark
ru: Дания

en: Finland
ru: Финляндия

en: Norway
ru: Норвегия

en: Live
ru: Действующий

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
