Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Mode
sl: Način

en: Denmark
sl: Danska

en: Finland
sl: Finska

en: Norway
sl: Norveška

en: Machine name
sl: Strojno ime
