Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Mode
sr: Режим
