Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Mode
sv: Läge

en: Denmark
sv: Danmark

en: Norway
sv: Norge

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
