Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Test
ta: சோதனை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Mode
ta: முறை

en: Denmark
ta: டென்மார்க்

en: Finland
ta: பின்லாந்து

en: Norway
ta: நார்வே

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
