Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Test
te: పరీక్ష

en: Label
te: లేబుల్

en: Denmark
te: డెన్మార్క్

en: Finland
te: ఫిన్లాండ్

en: Norway
te: నార్వే
