Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Mode
tr: Kip

en: Denmark
tr: Danimarka

en: Finland
tr: Finlandiya

en: Norway
tr: Norveç

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Machine name
tr: Makine adı
