Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Test
ug: سىناق

en: Label
ug: بەلگە

en: Mode
ug: مودېل
