Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Test
uk: Тест

en: Label
uk: Мітка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Mode
uk: Режим

en: Denmark
uk: Данія

en: Finland
uk: Фінляндія

en: Norway
uk: Норвегія

en: Live
uk: Наживо

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
