Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Mode
vi: Chế độ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
