Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Operation
ku: کردار
