Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Amount
ar: المبلغ

en: Operation
ar: عملية

en: @label (disabled)
ar: @label (معطل)
