Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Timestamp
bg: Време

en: Operation
bg: Действие

en: Shipping
bg: Доставка
