Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Off
hi: बंद

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Commerce
hi: व्यापार

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: About
hi: के बारे में
